Kedves Barátaink!
20 éve vette át a Premontrei Rend a zsámbéki KSZJ Iskola fenntartását. 20 év diákmunkáit bemutató kiállításunkkal ünneplünk és emlékezünk!
Június 12-én, pénteken 17 órára hívunk benneteket iskolánk 20 éves ünnepét megnyitó kiállításunkra!
A megnyitó után szeretettel várunk mindenkit, a Gyuri bácsi által indított Triznya kocsmába, a barokk pincébe, ünnepi koccintásra és beszélgetésre!
A Takács Menyhért Galéria nevében
HDM